بیلبورد شاخص

5 ‌‌نکته مهم برای ‌رونق ‌کسب‌و‌‌کار ‌با تبلیغات بیلبورد

Rate this post

بیشتر افراد استفاده از تبلیغات بیلبورد را مسأله مهمی می دانند، که آیا استفاده کنند یا نکنند؛ در این مقاله به شما این اطمینان را می دهم که با خیال راحت تبلیغ بیلبورد، کسب و کار خود را سفارش دهید.

در آخر نمونه کار های جذاب تبلیغات بیلبورد را هم گذاشتم تا فروش محصولات و رونق کسب وکار رقبای خود را با انجام تبلیغات بیلبورد ببینید.

باید بگویم در طول روز با رفت و آمدی که در سطح شهر و جاده ها داریم، میتوانیم بیلبورد های متنوعی را ببینیم. تبلیغات بیلبورد یکی از تبلیغات محیطی است که برای کسب و کار و معرفی برند و محصولات از تبلیغات بیلبورد استفاده می شود.

 5 نکته مهم برای تبلیغات بیلبورد

برای انجام یک استراتژی که بتوانید نسبت به رقبای قدیمی و جدید خود، یک پله از آن ها بالاتر باشید توصیه به انجام تبلیغات بیلبورد می کنم.

تبلیغات بیلبورد باید از نظر این عوامل مورد توجه واقع شود.

 

نکات تبلیغات بیلبورد

1) به صورت یک داستان بیان شود.

اول اینکه داخل بیلبورد بهتر است متن زیادی نوشته نشود و با توجه به یک داستان محصول خود را به مردم نشان دهید به دلیل ماندگاری که در ذهن مردم خواهد داشت.

داستان سرایی فقط نوشتن مطلب نیست، بلکه با گذاشتن عکس می توانید مفهوم داستان محصول خود را بیان کنید؛ مثلا تصویر مردان آتش نشانی در تبلیغات بیلبورد، که برای رفع آتش در ساختمان پلاسکو، جان خود را فدا کردند. این تبلیغ نشان دهنده استفاده از کپسول آتش نشانی است که شرکت، این مطلب را بیان کرده است؛ با وجود خاطرات و ربط دادن آن به وقایعی که برای تمام مردم خاطره تلخ یا شیرین یاد آور است، می توانید یک تبلیغ بیلبورد داستانی برای خود داشته باشید.

اتش نشانی

 

 2)مکان قرارگیری مشخصی داشته باشد.

مکان قرارگیری تبلیغات بیلبورد باید در مکان و قسمتی از شهر و جاده باشد، که در زاویه دید مردم قرار گیرد و مورد توجه آن ها باشد؛ در مورد اندازه و زاویه قرارگیری آن را هم توجه داشته باشید.نسبت به این که علاوه بر قرار گرفتن بیلبورد، باید ارتفاع آن به طوری باشد، که مشتری بتواند به راحتی، تبلیغات بیلبورد را بخواند و نیازی به خم شدن سرش نباشد. در شهر هایی که با وجود زیاد بودن شاخ و برگ درختان باعث دید کم تری می شود، بهتر است نسبت به محل قرارگیری آن توجه زیادی داشته باشید و به مخاطب خود فکر کنید.

 

فاصله بیلبورد

 

 3)از تبلیغات تکراری بدون جذابیت استفاده نکنید.

بعضی از تبلیغات بیلبورد با داشتن عکس یا نوشته ای مفهومی را بیان می کند که علاوه بر جذابیت، به متفکرانه بودن آن پی میبریم؛ مثلا شرکت خارجی ای هست که محصول پودر لباس شویی خود را با نشان دادن سفیدی که روی تابلو و فقط با اسم برند شرکت گذاشته شده، این مفهوم را بیان می کرد که لباس های شما مانند برف سفید می شود؛ کار جالبی بود و فرد را به فکر می برد که چه مفهومی در این تبلیغ است.

 

 4)پیامتان را واضح و کوتاه و موثر بگوئید.

پیامی که برای محصول و برند خود دارید؛ باید کوتاه و واضح و ملموس بیان شود تا مورد پذیرش و درک افراد قرار گیرد؛ مثلا تبلیغات بیلبوردی که برای برنج انجام میدهند با نشان دادن قد کشیدن برنج نسبت به کیفیت آن واضح بیان می شود.

 

برنج

 

 5)شناختی روی مخاطب خود داشته باشید.

با درک و برطرف کردن نیاز مشتری و به نحوی انجام تبلیغات بیلبورد می توانید بهترین عملکرد را نسبت به نیاز مشتری داشته باشید؛ مثلا تبلیغات شهر فرش با وجود نیاز مشتری به گرفتن جهیزیه، عوض کردن فرش خانه و تغییر دکوراسیون تبلیغ می کنند.

 

شهر فرش

 

 

نمونه کار جذاب برای مشتری

 

 

بیلبورد1 بیلبورد2

بیلبورد3    بیلبورد5

بیلبورد6    بیلبورد4

 

عوامل مهم برای رونق کسب و کار از طریق تبلیغات بیلبورد

 

عوامل موثر کسب و کار

1)اهداف خود را مشخص کنید.

زمانی که برای رسیدن به آینده کاری که برای خود در نظر دارید بهتر است؛ از همین اول در شروع کار، هدفتان را انتخاب کنید. برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود باید یک هدف مشخص و ایده آل را برگزینید ؛ به این دلیل میگم ایده آل که با داشتن پشتکار و اشتیاق وارد بازار کار شوید و برای رسیدن به موفقیت جلو تر از رقبا باشید.

رسیدن به موفقیت در گرو آن است که راه خود را بشناسید که در راه، دچار سردرگمی نشوید. مبدا و مقصد هدف خود را مشخص کنید و اهداف خود را به مسئله های کوچکتر تبدیل کنید؛ تا راحت تر به نتیجه مورد نظرتان برسید.

 

2)به دنبال فراگیری دانش باشید.

برای رسیدن به نتیجه کسب و کار خود، باید برای عقب نماندن از تکنولوژی و داشتن دانشی در مقایسه با رقبا خود بهترین باشید. با فراگیری دانش، در زمان ایجاد مشکلی یا برای رفع نقاط ضعفتان می توانید، راه حل هایی را انجام دهید و در راه رسیدن به هدف خود موفق باشید.

 

3)نگرش خود را نسبت به کار مثبت کنید.

با داشتن نگرشی که از کسب و کار خود داریم؛ بهتر است این نگرش مثبت باشد تا بتوانیم؛ ترس های خود را کنترل کنیم و روزنه ای برای امید و دید مثبتی به کارتان باشد و باور هایی را در خود ایجاد کنید تا به موفقیتی که می خواهید برسید.

با امید داشتن و نگرش مثبت، رسیدن به هدف تان چند برابر راحت تر است؛ پس نگرش خود را تقویت کنید.

 

4)به مشتریان خود اهمیت دهید.

فروش و ارائه کارتان به مشتری باید به طوری باشد که مشتری فکر کند؛ شما در خرید به او راهنمایی کردید و باعث اعتماد او، به شما شود. با مشتریان خود دوست باشید و نسبت به درک مخاطب خود که چه چیزی را احتیاج دارد، رفع کنید. بهترین کار این است که مشتری خود را بشناشید و راحت تر بتوانید محصول خود را معرفی کنید.

 

5)به تبلیغات اهمیت دهید.

با توجه به تبلیغات، مشتری انتخاب می کند آیا خرید کند یا نه . هر چه قدر که تبلیغات بیشتر باشد در فکر و ذهن مشتری بیشتر می ماند. با شناخت و آگاهی که روی مشتری خود نسبت به نیاز او دارید، تبلیغات را انجام می دهید.

مثلا یکی از این تبلیغات می تواند؛ همین تبلیغات بیلبورد در سطح شهر و جاده باشد. تبلیغات محیطی انواع مختلفی دارد، یکی از آن ها تبلیغات بیلبورد است . تبلیغات بیلبورد باید در مکان هایی قرار گیرد که مورد دید مردم باشد.

یک مسئله مهمی که در تبلیغات بیلبورد باید رعایت کنید این است که با داشتن یک شعار، که معرف محصول و برند شماست؛ می توان بهترین تبلیغات بیلبورد را داشته باشید.

 

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]بیشتر بدانید: شعار تبلیغاتی[/box]

 

با وجود آگاهی از این که کسب و کار شما نسبت به این که کسب و کاری کوچک، متوسط و بزرگ باشد؛ می توانید بهترین انتخاب را برای تبلیغات داشته باشید؛ که در چه مکانی و چه نوع تبلیغاتی را داشته باشد.

 

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای کسب اطلاعات و مشاوره، برای داشتن تبلیغات بیلبورد در کسب و کار خود،   الو تبلیغ  در خدمت شماست.[/box]

 

 

دانلود 5 نکته مهم برای تبلیغات بیلبورد

دانلود عوامل مهم برای رونق کسب و کار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
استعلام قیمت فوری