تعرفه اجاره بیلبورد در مازندارن سال 1403

4.9/5 - (135 امتیاز)

تعرفه اجاره بیلبورد در مازندارن سال 1403

شما در این صفحه میتوانید لیست کامل تعرفه تبلیغات بیلبورد در مازندران را ببینید و سفارش دهید در صورتی که تمایل دارید تمامی بیلبوردها را یکجا ببنید و فیلتر کنید میتوانید به پایین صفحه قسمت جدول مراجعه کنید

برای اطلاع از نحوه سفارش و مراحل نصب بیلبورد و همینطور مشاوره رایگان برای کسب و کار شمامیتوانید با ما در ارتباط باشید.

لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی استان مازندران همراه با تعرفه و زمان رزرو (بروزرسانی شده در سال1401)

تمامی بیلبوردهای داخل جدول شامل 20% تا 60% تخفیف هستند برای آگاهی از تخفیف میتوانید با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه “مشاوره و استعلام قیمت فوری” در پایین سمت راست صفحه اقدام کنید

 

استان مازندران یکی از سبزترین و زیباترین استان‌های ایران است. این استان شمالی با طبیعت زیبا و منحصر به فرد و نزدیکی به ساحل دریای خزر، یکی از گردشگرپذیرترین استان‌های ایران نیز هست. به دلیل حضور بالای جمعیت گردشگر و نیز تراکم جمعیت بالا، این استان یکی از مکان‌های مناسب برای تبلیغات محیطی به شمار می‌رود. اجاره بیلبورد مازندران یکی از راه‌های مناسب و مفید برای معرفی برند و یا کسب و کار شما است. در این مقاله قصد داریم تا با مزایای اجاره بیلبورد در مازندران آشنا شویم و ببینیم که قیمت بیلبورد تبلیغاتی مازندران آیا ارزش دارد و می‌تواند باعث معرفی کسب و کار به دیگران شود یا خیر.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

بیلبوردها بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی شهری برای همه ما هستند و می‌توانند یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند در فضای باز و برای دیده شدن کسب و کار ما باشند. برخی از شرکت‌ها، برندها و یا کسب و کارها  ممکن است سوال کنند که آیا تبلیغات بیلبوردی واقعاً راه حل مناسبی است یا خیر. آیا این گونه از تبلیغات می‌تواند باعث شناخته شدن و تبلیغات برند ما شود؟ در ادامه پنج مزیت عمده‌ای که از استفاده از تبلیغات بیلبوردی از جمله تبلیغات بیلبورد مازندران برای کسب و کارها دارد، بررسی خواهد شد.

1.    مردم آن را می بینند| بیلبورد مازندران

بیلبوردهای تبلیغاتی به طور معمول در امتداد جاده‌ها و تقاطع‌های شلوغ قرار می‌گیرند. این موضوع به آن معنی است که توجه مردم همیشه به نمایشگر بزرگ بیلبوردها جلب خواهد شد. مردم انتخاب دارند که روی یک آگهی اینترنتی کلیک کنند یا کانال را هنگام تبلیغات تغییر دهند، اما نمی‌توانند در طول روز از نگاه کردن به بیلبوردی که تبلیغ شما بر روی آن است، اجتناب کنند. اجاره بیلبوردهای مازندران یک راه حل مناسب و درگیر کننده برای افراد محلی و همچنین مسافران و گردشگرانی است که از آن منطقه عبور می‌کنند.

2.    تاثیرگذاری بالا

شما می‌توانید برای پخش یک تبلیغ در رادیو یا تلویزیون هزینه کنید، اما پرداخت آن قیمت گزاف فقط تضمین می‌کند که تبلیغات شما چند بار در روز پخش شود. برعکس، یک بیلبورد همیشه یعنی در 24 ساعت شبانه‌روز و در 7 روز هفته کار می‌کند. مخاطبان ممکن است فقط یک یا دو بار از طریق سایر اشکال تبلیغاتی در معرض تبلیغات یک برند یا خدمات قرار گیرند. اما بیلبوردها افراد را به تعداد دفعات بیشتری تحت تاثیر قرار خواهند داد. اگر چه پیام تبلیغ بیلبورد، کوتاه است ولی نسبت به سایر اشکال تبلیغاتی، می‌تواند بیشتر در ذهن افراد بماند. به عنوان مثال خرید و اجاره بیلبورد مازندران برند شما را به عنوان یک برند مطرح در آن منطقه در بین مردم معرفی خواهد کرد.

3.    مکان سفارشی شده

از آنجایی که بیلبوردها همه جا هستند، شما معمولاً انتخاب‌های بیشتری را برای ارسال پیام  و تبلیغ برند دارید. افراد می‌توانند از موقعیت مکانی بیلبورد برای هدف قرار دادن مشتریان خاص یا جلب توجه افراد، چه در مکانی کنار کسب و کارتان یا نزدیک یک تقاطع شلوغ یا خروجی بزرگراه استفاده کنند. از آن جایی که بیلبوردها بسیار بزرگ و چشمگیر هستند، اگر مکان مناسبی را انتخاب کنید، می‌توانید به راحتی به افراد زیادی و در ادامه مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید از بیلبورد ساری برای تبلیغ خدمات و کالاهایی که مردم شهر به آن نیاز دارند استفاده کنید و یا از اجاره تابلو تبلیغاتی در مازندران در جاده‌ها و مکان‌های توریستی برای تبلیغاتی که هدف آن‌ها بیشتر، گردشگران است، استفاده نمایید.

4.    آگاهی از برند ایجاد می‌کند

بیلبوردها ممکن است در دریافت پاسخ مانند اینکه مشتریان از وب سایت شما بازدید کنند یا با فروشگاه شما تماس بگیرند، بسیار موثر نباشند اما در ایجاد «آگاهی از برند» بسیار قدرتمند هستند. از آن جا که بیشتر مردم یک بیلبورد یکسان را چندین بار می‌بینند، آن را به خاطر می‌آورند و اغلب در زمان بعدتر می‌توانند آن را با نام تجاری و شرکت مرتبط کنند. طرح‌های بیلبورد می‌توانند جذاب و به یاد ماندنی باشند و راهی بسیار مناسب برای مشتریان و مخاطبان فراهم کنند تا درباره کسب ‌وکار شما بیاموزند. این موضوع باعث می‌شود تا زمانی که مخاطبان نیاز به استفاده از خدمات شما داشته باشند، در ذهن خود نگه دارند. برای مثال، فرض کنید که شما صاحب یک هتل در مازندران هستید، شما با پرداخت هزینه بیلبورد در مازندران می‌توانید برند خود را به یک برند به یاد ماندنی در آن منطقه تبدیل نمایید به طوری که گردشگران اگر دوباره به آن منطقه سفر کردند و نیاز به هتل داشتند، برند و نام هتل شما را به یاد بیاورند.

5.    مشتریان مختلف را هدف قرار می‌دهد

بیلبوردها از جمله بیلبورد مازندران به شرکت‌، برندها و کسب و کارها این امکان را می‌دهند که با یک تاکتیک تبلیغاتی واحد، به طیف وسیعی از مشتریان دست یابند. به جای صرف زمان و هزینه اضافی برای شناسایی و تحقیق در مورد گروه‌های مشتریان هدف، یک بیلبورد به شما امکان می‌دهد تا به بخش بزرگی از جمعیت عمومی متنوع دسترسی پیدا کنید. بیلبوردها همچنین مشتریان را به سمت شما می‌آورند، به این معنی که شما مجبور نیستید زمان و بودجه تبلیغاتی خود را صرف دستیابی به مشتریان بالقوه کنید. این موضوع برای خدمات گسترده‌ای که طیف‌های مختلف جمعیتی را به خود جذب می‌کند بسیار مفید است. این کار همچنین می‌تواند به شما کمک کند مشتریانی را پیدا کنید که انتظار ندارید به شرکت شما علاقه مند باشند.

چرا اجاره بیلبورد مازندران راه خوبی برای معرفی کسب و کار شما است؟

مازندران استان مهم و تاثیرگذاری در کشور ما محسوب می‌شود و مزایای اقتصادی فراوانی دارد. این استان زیبا مساحتی برابر با 1.46 درصد مساحت کل ایران را دارا است و دارای 22 شهرستان است. با این که این استان مساحت کمی دارد اما ترکم جمعیت در آن بالا است و جمعیت بسیار بالایی در آن زندگی می‌کنند. علاوه بر جمعیت ساکن در این استان، همواره و بسته به فصل و تعطیلات نیز جمعیت فراوانی در همه حال در این استان به صورت گردشگر حضور دارند. بازدید و اقامت این خیل عظیم گردشگران باعث رونق اقتصادی بیشتر برای این استان می‌شود. بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌های معرفی و تبلیغ کسب و کارهای محلی و یا حتی غیر محلی به افراد است.

مزایای اجاره بیلبورد تبلیغاتی مازندران چیست؟| بیلبورد مازندران

مازندران استانی است که از استان‌های برخوردار و گردشگری در ایران به شمار می‌رود. این استان سرسبز و زیبا، مزایای اقتصادی و منطقه‌ای فراوانی دارد و می‌تواند برای تبلیغات برند و یا کسب و کار شما بسیار موثر و مفید باشد. به علاوه به دلیل وجود صنعت گردشگری بسیار پویای این استان یک بیلبورد تبلیغاتی مازندران برای جمعیت زیادی که هم شامل افراد بومی آن منطقه و هم گردشگران می‌شود، قابل رویت خواهد بود. در ادامه مزایایی که باعث می‌شود بیلبوردهای تبلیغاتی مازندران برای تبلیغات شما بسیار سودآور باشد را بررسی می‌کنیم.

1.    جمعیت بالای استان مازندران

یکی از مهم‌ترین دلایلی که نصب بیلبورد تبلیغاتی در استان مازندران برای کسب و کار شما سودآور است این است که این استان، تراکم جمعیتی بسیار بالایی دارد. این استان بیش از یک و نیم درصد کل مساحت ایران را دربر گرفته اما جمعیت آن بسیار زیاد است و افراد در این استان به صورت فشرده زندگی می کنند. در این صورت قیمت اجاره بیلبورد مازندران که شما پرداخت می‌کنید، برای شما و کسب و کارتان به صرفه خواهد بود. شما مطمئن هستید که افراد زیادی این تابلو را مشاهده می‌کنند و هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید، هدر نخواهد شد. وقتی افراد بیشتری هدف این تبلیغات باشند، مشتریان کسب و کار شما نیز بیشتر خواهد بود.

2.    حضور پرتعداد گردشگران

مازندران را شاید بتوان گردشگرپذیرترین استان در ایران دانست. وجود جاذبه‌های طبیعی یعنی کوهستان‌ها و جنگل‌های سرسبز، سواحل بی‌مانند و زیبا و غذاهای خوشمزه باعث شده تا همواره جمعیتی فراوان به عنوان گردشگر در این استان حضور داشته باشند. گردشگران همواره سرمایه و پول زیادی در این استان خرج می‌کنند و باعث رونق اقتصادی در مازندران می‌شوند. اجاره تابلو تبلیغاتی مازندران در نقاط گردشگر پذیر و جاده‌های این استان از این جهت بسیار سودآور است که همواره توسط افراد زیادی دیده می‌شود. این افراد ممکن است به زودی به شهر و دیار خود بازگردند اما این تبلیغات در ذهن و ناخودآگاه آن‌ها باقی می‌ماند و هنگام بازگشت به این استان، به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

3.    مناسب‌تر بودن قیمت بیلبورد مازندران نسبت به هزینه تبلیغات بیلبورد در تهران

به طور کلی تعرفه بیلبورد ساری و استان مازندران نسبت به بیلبورد های تهران از نظر قیمت مناسب‌تر است. به همین دلیل شما می توانید با صرف هزینه‌ای کمتر کسب و کار خود را هم به مردم محلی و هم به گردشگرانی که بخش عمده‌ای از آن‌ها از تهران می‌آیند نیز معرفی کنید. برای آگاهی از قیمت اجاره بیلبورد در مازندران سال 1401، یا قیمت خرید بیلبورد تبلیغاتی و یا آگاهی از قیمت ساخت تابلو بیلبورد می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چه شهرها و مناطق گردشگری برای تبلیغات محیطی مازندران مناسب‌تر است؟

شهرهای پرجمعیت و گردشگرپذیر این استان فراوان‌اند. در ادامه برخی از این مناطق را که رفت و آمد بیشتری دارند و می‌توانند برای تبلیغات از طریق بیلبورد مناسب باشند را بررسی خواهیم کرد:

1.    کلاردشت و رودبارک

یکی از زیباترین و سرسبزترین مناطق مازندران این دو منطقه زیبا هستند که به دلیل رودخانه‌های قابل ماهیگیری، دریاچه ولشت، چمنزارهای بکر، مسیرهای پیاده‌روی و چشم‌اندازهای فوق العاده زیبا همواره میزبان جمعیت فراوانی به عنوان گردشگری است. برای تبلیغات بیلبوردی در جاده‌های منتهی به این مناطق می‌توانید با ما تماس بگیرید.

2.    نمک آبرود

این منطقه نیز به علت وجود امکانات بی‌نظر گردشگری مانند هتل‌ها، تله‌کابین، شهربازی و دیگر جاذبه‌های گردشگری طبیعی، یکی از شلوغ‌ترین و پرمسافرترین مناطق در مازندران است. تعرفه بیلبورد مازندران در این منطقه به دلیل استقبال گردشگران از بقیه نقاط معمولا بیشتر است.

3.    رامسر

این شهر زیبا را بی‌دلیل عروس مازندران نمی‌نامند. نزدیکی به جنگل و دریا، امکنات اقامتی فراوان و وجود تفریحات ساحلی زیاد، باعث شده تا مکان مناسبی برای بیلبورد مازندران به شمار بیاید.

4.    نوشهر

این بندر زیبا به دلیل نزدیک بودن به تهران همواره یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار بوده است. یکی از بهترین مکان‌ها برای اجاره بیلبورد، جاده‌های منتهی به  پارک جنگلی سیسنگان است. این بندر زیبا به دلیل دسترسی به امکانات بندری و اسکله‌های کشتیرانی و نیز وجود فرودگاه، یک منطقه صنعتی و بازرگانی عمده و برجسته در شمال ایران نیز هست. به همین دلیل اجاره بیلبورد و نیز تبلیغات محیطی در این شهر می‌تواند کمک زیادی به کسب و کار شما نماید.

5.    ساری

این شهر که مرکز استان مازندران است، جمعیت بالایی به صورت ساکن دارد و نیز مناطق گردشگری فراوانی مانند دریاچه چورت، آبشار اوبن و منطقه تفریحی الندان را نیز در خود جای داده است. هزینه بیلبورد ساری نیز با توجه به جمعیت فراوان و گردشگران زیاد توجیه اقتصادی بالایی دارد. برای آگاهی از شرایط تبلیغات بیلبوردی ساری و نیز رزرو بیلبورد ساری می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

6.    تنکابن

این شهر زیبا بیشتر در بین ایرانیان و گردشگران به دشت دریاسر تنکابن معروف است. این دشت در فصل بهار و در اردیبهشت پر از گل‌های زیبا می‌شود. مسیرهای منتهی به این جاذبه گردشگری مازندران یکی از بهترین مکان‌ها برای اجاره بیلبورد مازندران به شمار می‌رود.

7.    چالوس

این شهر زیبا یکی از قدیمی‌ترین پاتوق‌های گردشگران شمال ایران بوده است و هنوز هم به دلیل جاذبه‌های فراوان طبیعی و نیز دسترسی خوب به تهران یکی از پررفت آمدترین شهرهای گردشگری شمال ایران است. این امر این شهر به یک مکان مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی تبدیل کرده است.

8.    بابسر

این شهر زیبای ساحلی یکی از بهترین شهرها برای اقامت گردشگران است و منطق دیدنی فراوانی مانند اسکله ساحلی بابلسر، پل معلق فلزی، رودخانه ی بابل رود، باغ وحش و … دارد. اگر قصد اجاره بیلبورد مازندران را دارید، این شهر می‌تواند یک مکان خوب و مناسب برای سرمایه‌گذاری بر روی تبلیغات محیطی به شمار آید.

9.    عباس آباد

این شهر زیبا یکی از توریستی‌ترین مکان‌های شمال ایران و استان مازندران است. وجود جاهای دیدنی فراوان مانند دریاچه عباس آباد، پلاژ ساحلی عباس آباد، غار دهچال، روستای زیبا و منحصربه فرد مازیچال باعث شده تا هر ساله گردشگران زیادی به این شهر و اطراف آن سفر کنند. این موضوع سبب شده تا این شهر توریستی نیز برای اجرا و اجاره بیلبورد مازندران مناسب باشد.

جهت مشاوره تماس بگیرید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
استعلام قیمت فوری