تعرفه اجاره بیلبورد در کرج سال 1403

5/5 - (25 امتیاز)

تعرفه اجاره بیلبورد در کرج سال 1403

این صفحه برای اطلاعات شما از چگونگی رزرو و اجاره بیلبورد در کرج و اطلاع از تعرفه ها و قیمت های بیلبورد در کرج سال 1401 ایجاد شده است.

برای راحتی دریافت شما ،تعرفه ها براساس نوع کسب و کارتان و مقدار هزینه ماهانه تان در دسته بندی های جدا  قرار گرفته ، برای دسترسی به تعرفه ها روی تصاویر زیر کلیک کنید. و در ادامه جدولی کامل برای شما قرار دادیم تا بر اساس آدرس مکان بیلبورد، هزینه بیلبورد و ابعاد بیلبورد تعرفه ها را به دست آورید.

لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی شهر کرج همراه با تعرفه و زمان رزرو (بروزرسانی شده در سال1401)

چرا رزرو و اجاره بیلبورد در کرج؟

یکی از مطلوب ترین گزینه ها برای تبلیغ برند یا محصولتان بیلبورد در کرج است ، با در نظر گرفتن این که آزادراه هایی در مرکز کشور وجود دارد و تردد های فراوانی در این مسیر صورت گرفته است .

به دلیل موقعیت مکانی خوبی که بیلبورد در کرج دارد و با اضافه کردن مواردی مانند زاویه ی قرارگیری بیلبورد و فاصله ی آن ها با هم و نورگذاری و … می توان تاثیرگذاری آن را افزایش داد .

اگر می خواهید برند خود یا محصول خود را معرفی کنید اجاره و یا رزرو بیلبورد در کرج را به عنوان ریپورتاژ آگهی اصلی خود در نظر بگیرید . مطلوب بودن مسیر این آزادراه به دلیل رفت و آمد فراوان به ما این امکان را می دهد که در هدف خود یعنی اجاره بیلبورد در کرج موفقیت چشمگیری داشته باشیم .

آیا سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در کرج قطعا نتیجه می دهد؟

کرج رتبه 4 را به عنوان یکی از شهرهای کلان کشور به خود اختصاص داده و بزرگترین شهر مهاجرپذیر پس از تهران است. به همین دلیل لقب (ایران کوچک) به آن داده شده است.

کرج جزو شهرهای مهم در کشور ایران است. این شهر بستر مناسبی برای تبلیغات در زمینه بیلبورد است زیرا  بیشترین زاد و ولد را در کشور دارد و همچنین جوان ترین جمعیت را درخود جای داده.

این مسائل و همچنین رفت و آمد های زیاد به این شهر از شهرهای بزرگی مانند مازندران و قزوین و استان مرکزی باعث شده کرج بهترین موقعیت برای انجام تبلیغات محیطی باشد یعنی موقعیت جغرافیایی بالایی دارد.

قرار گرفتن بیلبورد های کرج در مکان های مناسب مانند بلوار ها و پل های هوایی برای معرفی برند و ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما بسیار عالی می باشد. 

انواع بیلبورد تبلیغاتی و تبلیغات محیطی در کرج

همانطور که در جدول های داده شده در بالای صفخه مشاهده کردید، کرج بیلبورد های تبلیغاتی متنوعی دارد چه از نظر ابعاد و محل قرارگیری بیلبورد ها در مکان های متفاوت چه از نظر نورگذاری برای دید در شب و … . شما می توانید براساس این جدول هر نوع بیلبوردی که برای نوع محصول و ارائه خدمتتان مناسب تر است را انتخاب کرده و رزرو کنید .

کرج علاوه بر بیلببورد موارد دیگری را مانند استرابرد ، پل عابر پیاده و … را به عنوان نوعی از تبلیغات محیطی مناسب دارد که توضیح درباره تاثیرگذاری  آن ها مبحث جدا و مفصلی است که از حوصله این مقاله خارج است.

مکان های مناسب و بیشتر دیده شده در کرج برای بیلبورد

  • منطقه هشتگرد جدید
  • ترمینال شهید کلانتری
  • بیلقان
  • تمام اتوبان های تهران به کرج

قیمت رزرو و اجاره بیلبورد در کرج

قیمت های رزرو بیلبورد در کرج بسیار مناسب است یکی از دلایل این گفته ما این است که سوددهی بیلبورد های کرج به دلیل موقعیت های مکانی بسیار عالی ان ها بالا است و برای صاحبان شرکت و موسسه ها این سوددهی بسیار مطلوب است.

قیمت های اجاره بیلبورد در کرج با توجه به موقعیت مکانی بیلبورد و اندازه و مدت زمان اجاره محاسبه می شود  و متغیر است .

انواع بیلبورد تبلیغاتی در رشت | تبلیغات بیلبورد در تهران | تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان | تعرفه تبیلغات بیلبورد در مشهدلیست تعرفه اجاره بیلبورد در تهران | قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان | تعرفه تبلیغات محیطی در قم  | اجاره بیلبورد در مشهدتعرفه اجاره بیلبورد در رشت و استان گیلان | هزینه اجاره بیلبورد در قم |تبلیغات محیطی در شیراز | تبلیغات بیلبورد در شیراز

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
استعلام قیمت فوری