تعرفه اجاره بیلبورد در زاهدان سال 1403

Rate this page

کانون آگهی و تبلیغات الو تبلیغ ارائه همه نوع تبلیغاتی محیطی  در زاهدان و اجاره بیلبورد در زاهدان  را با مناسب‌ترین قیمت را به شما مشتریان محترم ارائه می دهد.

برای راحتی دریافت شما ،تعرفه ها براساس نوع کسب و کارتان و مقدار هزینه ماهانه تان در دسته بندی های جدا  قرار گرفته ، برای دسترسی به تعرفه اجاره بیلبورد در زاهدان روی تصاویر زیر کلیک کنید. و در ادامه جدولی کامل برای شما قرار دادیم تا بر اساس آدرس مکان بیلبورد، هزینه بیلبورد و ابعاد بیلبورد تعرفه ها را به دست آورید.

بنر ها

تعرفه اجاره بیلبورد در زاهدان 1400

شما در اینجا می توانید تمام لیست قیمت ها را مشاهده کنید….به علت زیاد بودن تعداد بیلبوردها  و صرفه جویی در وقت ، بیلبوردها را براساس هزینه ماهیانه تقسیم بندی کردیم و در بازه های قیمتی در پایین قرارگرفته است که با کلیک بر روی هر تصویر و براساس میزان بودجه میتوانید جدولی را مشاهده کنید که هزینه ماهیانه آنها بین بازه های اعلام شده است.

تمامی قیمت ها به تومان است…

فایل اکسل

در مورد شهر زاهدان

شهرستان زاهدان از توابع استان سیستان و بلوچستان است مرکز آن شهر زاهدان است. این شهرستان در محدوده‌ ‌بلوچستان  و در جنوب شرقی کشور ایران قرار دارد. شهر زاهدان مرکز این شهرستان است.سرمایه گذاری روی تبیلغات شهری زاهدان قطعا یکی از بهترین کار ها برای کسب و کار شماست. با توجه به جمعیت نسبتا بالاو موقعیت مکانی بسیار خوب این شهر اجاره بیلبورد در زاهدان و دیگر تبلیغات مثل عرشه پل ، استرابرد و … بازخورد بسیار خوبی خواهد داشت. همچنین تعرفه اجاره بیلبورد در زاهدان از باقی شهر ها مناسب تر و بازخوردی که خواهید گرفت رضایت بخش تر خواهد بود.

 مزایای اجاره بیلبورد در زاهدان

 

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
استعلام قیمت فوری